O nas

H-14 to nazwa pochodząca od hangaru nr 14, w którym założyciel firmy rozpoczął naukę sztuki laminowania. Przez ponad 20 lat uprawiał żeglarstwo oraz pływał na łodziach różnego typu. Dzięki zebranym doświadczeniom pojawiło się pragnienie stworzenia łodzi lekkiej, wytrzymałej, o doskonałych osiągach i dzielności morskiej. Taki właśnie jest RIB H-14. Dzięki innowacyjności konstrukcji oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji, osiąga prędkość 40 węzłów przy stanie morza 4o w skali Beauforta. Budując każdą łódź, czynimy to z pasją i staramy się ją doskonale wykończyć. Riby H-14 mogą być używane przez każdego: począwszy od ludzi pracujących na morzu, aż do amatorów pragnących doświadczyć wolności związanej z przebywaniem na otwartych wodach. Wspólnie z klientem chcemy decydować o ostatecznym wyglądzie oraz aranżacji jednostki.

Nasz zespół tworzy wąska grupa specjalistów. Poprzez osobiste zaangażowanie w każdy projekt stawiamy zawsze na jakość. Możesz być więc pewny, że Twoje wymagania i zadowolenie z zamówionej łodzi będą dla nas priorytetem.

NASZA EKIPA

Seweryn Kosznik – założyciel, CEO
Pasjonat sportów wodnych i motorowodnych od najwcześniejszego dzieciństwa. Przez 5 lat był trenerem kadry narodowej juniorów w windsurfingu. Jego podopieczni osiągają liczne sukcesy na arenie europejskiej i światowej. W trakcie pracy trenerskiej w żeglarstwie zwrócił uwagę na wiele aspektów związanych z funkcjonalnością pontonów motorowych. Postanowił stworzyć taki, który spełni wysokie oczekiwania ludzi na co dzień pracujących na morzu.
Jan Cieślikiewicz – współzałożyciel
Absolwent uniwersytetu Harvarda, po studiach pomógł założyć fundusz hedgingowy w Nowym Jorku. Obecnie zaangażowany w działalność wielu firm w Polsce i w USA. W H-14 wykorzystuje swoje doświadczenie i doradza w sprawach strategicznych i finansowych. Mistrz Polski w pływaniu, od lat uprawiający też inne sporty wodne.
Piotr Nowacki – charter i sprzedaż
Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, zdobywając dyplom trenera w żeglarstwie. Od zawsze w jego życiu dominował sport, a największe sukcesy odnosił w windsurfingu gdzie między innymi zdobył wiele medali mistrzostw Polski oraz v-ce mistrzostwo świata i europy. Od 2014 roku pracuje jako trener windsurfingu, również z wieloma sukcesami. Motorówki są jego niezbędnym narzędziem pracy oraz pasją.